Zákaznická linka
233 081 282

Šatní skříňky a boxy

Kovové šatní skříňky a boxy - odolnost a dlouhá životnost

Souběžně s možností přímého nákupu v našem e-shopu nabízíme také vytvoření návrhu realizace Vašich šatních prostor na míru.

Kovové šatní skříňky a boxy představují nezbytné úložné prostory pro organizaci a uskladnění oblečení, obuvi a dalších osobních věcí převážně v průmyslových podnicích, ale i prostorách menších firem, nebo sportovních zařízení. Skříňky dodáváme v mnoha variantách a barevných provedeních na základě požadavků zákazníka. Typickým příkladem jsou šatní skříňky pro školy, u kterých bývá kladen velký důraz na pestrost barev, ale i na zvýšenou odolnost. Tyto naše šatní skříňky jsou konstruovány z kvalitního, pevného ocelového plechu, což skříňkám poskytuje pevnost, odolnost a dlouhou životnost.

Důmyslný a flexibilní design umožňuje efektivní využití prostoru a poskytuje možnosti úprav podle individuálních potřeb našich zákazníků, zajišťující funkčnost ale i estetiku v interiéru. Naše výroba v České republice pak zaručuje kvalitu, rychlé dodání a hlavně záruční a pozáruční servis. ...dále⏬
 


Chytré šatny: Inovativní technologie pro moderní úložné řešení

Šatní skříňky - dělené typ Z

Kovové šatní skříňky a boxy nabízíme v široké škále praktických řešení. Naši novinku reprezentují chytré šatny s inovativními technologiemi. Standardní a ověřené portfolio pak reprezentují šatní skříňky, které zajišťují bezpečné a dlouhodobé úložiště pro osobní věci nebo pracovní oděv zaměstnanců.

Naše nabídka je vhodná pro širokou škálu zákazníků, včetně škol, gymnázií a dalších typů vzdělávacích institucí. Dělené kovové šatní skříně umožňují efektivní uložení oděvů, bot i příslušenství. A to jak dělené typ Z, také dělené na výšku. Zatímco šatní boxy jsou praktickým řešením pro uložení osobních věcí například ve fitness centru.

Šatní boxy


Všestranná nabídka pro individuální potřeby

Další naše doplňky, jako jsou lavičky a věšáky, nebo specializované skříně, poskytují funkční a estetické prvky pro kompletní uspořádání šaten nejen v podnicích, ale i pro specifické oblasti, jako jsou hasičské stanice nebo úschovny lyží. Možnost zákaznických úprav a široká škála příslušenství zajišťují nejen praktičnost, ale i styl a efektivitu pro každý prostor.

Nabídka v rámci portfolia kovových šatních skříní a boxů zahrnuje také kompaktní sestavy a také skříně na hasící přístroje. Využitím této široké škály šatních skříní a doplňků získáváte možnost individuálně přizpůsobit dostupný úložný prostor a optimalizovat ho pro maximální efektivitu a uspořádání.

Výběr správného typu šatní skříně nejen usnadní organizaci věcí uživatelů, ale také přinese estetickou a praktickou hodnotu pro každý interiér.
 

zpět