Zákaznická linka
233 081 282

Sklady

Hledáte ideální řešení pro uskladnění nářadí, materiálu či chemických látek? Naše nabídka kovových policových regálů a skříní je připravena splnit Vaše skladové potřeby.

Vybírejte z bezšroubových regálů, regálů pozink, kovových skříní, plechových skříní a archivačních policových skříní, které nabízí optimální organizaci a bezpečné uložení Vašich položek.

Tato kategorie našeho e-shopu také nabízí skříně na hasící přístroje, prosklené skříně (vitríny) na léky a lékárničky, doplněné praktickými plastovými boxy pro jednoduchou organizaci a rychlý přístup k uskladněným věcem.

Pokud hledáte komplexní řešení pro Vaše skladové prostory, jsme zde, abychom Vám připravili individuální návrh vybavení. Pro inspiraci a bližší pohled na naše produkty navštivte stránku www.technobank.cz/kovove-skrine-regaly, kde naleznete ukázky našich skladových regálů a skříní ve fotogalerii. Oceníte vysokou kvalitu a funkčnost našich produktů, které jsou designovány tak, aby usnadnily Vaši práci a zvýšily efektivitu Vašich skladových operací.

zpět