Zákaznická linka
233 081 282

Dílenský nábytek

Představujeme Vám kovový dílenský nábytek české výroby, který charakterizuje především kvalita zpracování, moderní design a praktické využití.

Dílenské vybavení v naší nabídce zastupují pracovní stoly, ponky, kovové skříně, vozíky a neleznete zde i kompletní montážní či ESD pracoviště.

Náš průmyslový nábytek můžete vybírat a přímo objednávat, rádi Vám však také nabídneme služby našich technických konzultantů, kteří pro Vás připraví návrh vybavení dílny na míru.

Představujeme dílenský nábytek, který si sami vyrábíme. Kvalitní a designový nábytek nabízíme za cenu odpovídající vysoké odolnosti.

Dílenské stoly a ponky nabízíme z dvířky v několika barvách např. modré, šedé, žluté, červené… Máme také mnoho typů, takže si můžete vybrat ideální dílenský stůl nebo ponk, pro vaší práci. K nimž si můžete dokoupit další doplňky - dílenské kontejnery, energonaly a nástavby dílenských stolů.

Dílenskou skříň si u nás můžete vybrat přesně podle vaší potřeby. Máme univerzální skříně, ale také pro uskladnění speciálních věcí - policové a šatní skříně, skříň na chemické látky nebo počítačové skříně, v kterých můžete bezpečně uchovávat i převážet počítače. Pro Vás kteří od skříně očekáváte systematické řazení máme dílenské zásuvkové skříně nebo vertikální systémové skříně.

Dále nabízíme systémové stojany různých typů. Máme pro Vás statické či jezdící a vyrábíme je v mnoha barvách a velikostech.
Co by to byl dílenský stůl bez pohodlné židle. Máme jich velký výběr, je pouze na vás jaký styl židle preferujete, jestli chcete polstrovanou židli, židli s područkami či taburet.

Nakonec by jsme Vám rádi představili další doplňkové zboží dílenské vozíky, pojízdné kontejnery, skříňky na hasící přístroj a další produkty které zpříjemní vaši práci a nenápadně zasáhnou do interiéru.

Doufáme že Vás nějaké z nabízených zboží zaujalo a těšíme se na na vaši objednávku.

zpět